...

Otázky a odpovede

Kto ste a prečo to robíte?

Sme zamestnanci spoločnosti Trenčianske minerálne vody, a.s. Vidíme v akej zložitej situácií sa nachádzame a chceme a môžeme pomôcť. Pomáhame slovenským zdravotníckym zariadeniam kvalitným pitným režimom pre nemocnice, domovy sociálnych služieb aj služby pre zraniteľné skupiny ľudí. Veríme že minerálna voda Mitická Vám pomôže čo najskôr zvládnuť ťažké chvíle a znovu mať o dúšok lepšie dni.

Viac o nás
Card image cap
Kto môže žiadať o pomoc?

O pomoc môžu žiadať všetky zdravotnícke zariadenia — štátne aj súkromné, ktoré sa starajú o pacientov nakazených koronavírusom. Rovnako tiež domovy sociálnych služieb a zariadenia pre seniorov, ako aj samosprávy a organizácie poskytujúce starostlivosť o zraniteľné skupiny obyvateľstva.

O dúšok lepší deň
Ako mi môžete pomôcť?
15,000

Toľko 1,5 litrových fliaš Mitickej máme pre Vás pripravených. Minerálnu vodu Vám prinesieme na miesto, ktoré si určíte. Adresu, dátum a čas dodávky uveďte v kontaktnom formulári.

Požiadať o pomoc
Pomôžete všetkým, ktorí o to požiadajú?
Pokúsime sa.

Avšak pravedopodobne to z praktických dôvodov nebude možné. V prípade, ak budeme mať voľné produkty a prepravné kapacity, sa Vám ozveme a telefonicky si dohodneme termín závozu. V prípade ak zistíme že Vám nevieme alebo nemôžeme pomôcť, kontaktovať Vás už nebudeme. Stále ale budeme Vašu žiadosť evidovať a vrátime sa k nej ak by sa v budúcnosti naskytla príležitosť.


Koľko fliaš môžem žiadať?

Na jednu žiadosť si môžete vyžiadať 1 paletu minerálnej vody Mitická. Na jednej palete je 504 ks 1,5 litrových fliaš.

Produktové informácie - Mitická
Ako chránite osobné údaje žiadateľov o pomoc?

Dbáme na to, aby sme všetky Vaše osobné údaje, spracúvali v súlade s platnými právnymi predpismi v tejto oblasti. Akékoľvek otázky alebo žiadosti týkajúce sa ochrany Vašich osobných údajov nám pošlite na adresu gdpr@miticka.eu

Podrobný dokument "Pravidlá ochany osobných údajov" si môžete pozrieť na odkaze nižšie.

Pravidlá ochrany osobných údajov